ОК
Оксана Ковригина

Как с России позвонить с украинского номера оператору МТС???? помогите!

Елена Тимошина

попробуйте +7916....

Ольга Шлякова

На МТС Россия, или МТС Украина?

В Украину золотой звонок получится, пока все автоответчики выслушаешь.

+38 044 240 0000

Нашел еще такое

Наприклад, щоб зателефонувати з-за кордону у Центр обслуговування абонентів МТС-Україна, наберіть: + 380 50 508 1111, де:
+ знак (клавіша) , що використовується в мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу з будь-якої країни;
380 – міжнародний код України;
50 – один з кодів мережі МТС-Україна;
508 1111 – телефонний номер абонента (у цьому випадку – номер Центру обслуговування абонентів МТС-Україна) .

Під час Вашого перебування за кордоном цілодобово звертайтесь за допомогою до Центру обслуговування абонентів (ЦОА) :
з мобільного або стаціонарного телефону за номером +38050 508 1111.

Тарифи на дзвінки на номер Центра обслуговування абонентів +380 50 508 1111:
в мережах країн присутності групи МТС – безкоштовно;
в інших мережах – перша хвилина безкоштовно, починаючи з другої хвилини – згідно з тарифами на дзвінки на номери МТС Україна у зоні перебування.
Дзвінки з України тарифікуються за тарифом 1,00 грн за хвилину (тарифікація посекундна) , за кожну розмову стягується плата за з’єднання 0,33 копійки. Тарифи на дзвінки з України зазначено з урахуванням податку на додану вартість 20%. Додатково утримується збір до Державного пенсійного фонуд в розмірі 7,5% від вартості послуг за вирахуванням ПДВ