Михаил Убирия

Допоможіть придумати особистий підпис!

Працюю в структурі де потрібний серйозний підпис, не можу придумати, допоможіть щось придумати до ПІБ: Войчишин Богдан Олександрович, підпис пишіть на картці, фотографуйте і присилайте мені на пошту timo_boll_1995@mail.ru або просто відповідайте. Буде визначено переможця, чий підпис переможе, тому буде грошова винагорода, отож вперед.

Ирина Степанова

Я просто свою фамилию везде пишу. Так мне легче помнить, как эта подпись выглядит.

Алексей Беляев

Включи свою фантазию

Костя Кондр

Богдан здесь же кацапы живут. Только по кацапский можно рассуждать тебя не кто не понимает.

Истам Гайбуллаев

БВй, а дальше сам размулюй