Екатерина Виряскина

Чому слово "Галичина" пишеться з однією буквою ч. Точне правило

Екатерина Смирнова

Ты хочешь, чтобы тебя москали ридной мове обучали?
У Ирины Фарион спроси. Она точно знает.

http://www.youtube.com/watch?v=vfVocpx5coM

Кн
Кнопочка

То ж уже обсценная лексика. Еще пару месяцев - станет страшнее слова «блядь».

Артем

Це виняток із правила. При словотворенні приголосні звуки часто змінюються. Група приголосних -цьк- змінюєтсья в -чч- при творенні іменників із суфіксом -ин (а).
вояцький — вояччина, козацький — козаччина, німецький — Німеччина

галицький — Галичина