Лена Панченко

дмитро лихачов у чому сенс життя

Андрей Овчинников

Гідність вимагає доброти, великодушності , уміння не бути вузьким егоїстом, бути правдивим, хорошим другом, знаходити радість в допомозі іншим .

Заради гідності життя треба вміти відмовлятися від дрібних задоволень і від чималих теж ...Уміти вибачатися, визнавати перед іншими помилку - краще, ніж викручуватися й брехати.

Обманюючи, людина перш за все обманює самого себе, бо він думає , що успішно збрехав, а люди зрозуміли і з делікатності промовчали. Брехню завжди видно. У людей особливе відчуття підказує - брешуть їм чи кажуть правду. Але немає доказів, а частіше - не хочеться зв'язуватися ...

Природа творча, вона створила нас , (... створювала людину багато мільйонів років ...), тому ми повинні в нашому житті підтримувати цю творчу тенденцію, і ні в якому разі не підтримувати всього руйнівного . Що є в житті ...

У житті є якийсь рівень щастя, від якого ми ведемо відлік, як ведемо відлік висоти від рівня моря. Точка відліку. Так от, завдання кожної людини і у великому і в малому підвищувати цей рівень щастя, підвищувати в житті ...

Життя - насамперед творчість, але це не означає , що кожна людина, щоб жити, повинна народитися художником, балериною або вченим . Творчість теж можна творити. Можна творити просто добру атмосферу навколо себе, як зараз висловлюються, ауру добра навколо себе ...Творчість - вона безперервна. Так що життя - це і є вічне творення. Людина народжується і залишає по собі пам'ять. Яку він залишить по собі пам'ять? Про це треба дбати вже не тільки з певного віку, я думаю, з самого початку, так як людина може піти у будь-який момент і в будь-яку мить . І тут дуже важливо, яку пам'ять він про себе залишає ».