Алексей Попов

??рамында ауыспалы ма? ынада с? зі бар ма? алдарды теріп жазындар

1.?алымны? шыра? ы - к? н, адамны? шыра? ы - білім .2. с? з де - кілт, к?? іл ??лпын ашады 3? ана? ат - денсаулы? к? зі.4.е? бек адамны? ба? ын ашады, спорт адамны? ?рін ашады. 5.к? нні? шуа? ы жылы ананы? ??ша? ы жылы. 6.адал досты? алтыннан? ымбат. 7.?мірші де анадан туады. 8.есесі ?айтпас е? бек жо?.

Max

хыр гы ла ла