Алексей Гришкин

как правил князь владимер

Слава Кадников

Огнем и мечом, как и другие князья.

Анастасия

Скажи училке что владимир красное солнышко был великим предателем, а назвали его так иронически, из-за вечно пьяной рожи.

Александр Щербаков

По князевски.

Вячеслав Тур

Правління Володимира Ярославича великими подіями не відзначилось. Це можна пов'язати з характером князя. Володимир не був ні великим воєначальником, ні дипломатом. Більшість часу Володимир Ярославич займався розвагами та розпустою. На це звернули увагу Угорщина та Волинське князівство на чолі з Романом Мстиславичем. 1183—1189 роки — час боротьби сусідніх Угорщини та Волинського князівства за володіння Володимира.

Після захоплення Угорщиною Галицького князівства в 1189 році спалахнуло повстання проти загарбників. Повсталим на допомогу прийшов чинний князь. Повстання досягло своїх результатів і угорці покинули князівство. Володимир Ярославич правив до 1199 року, коли була зроблена друга (вдала) спроба волинського князя Романа Мстиславича приєднати Галичину та утворити Галицько-Волинське князівство.