Альберт Туляков

?аза? стан Республикасы Т??? ыш Президентіні? м? ражайы

Елбасыны? б? рын? ы Резиденциясында орналастырыл? ан. Бірт? тас кешен ??райтын те? десі жо? ?й б? йымдары ішкі к? рінісі ?згермеген? алпында са? тал? ан. Ал? ашында м? ражай? а ел Президентіне сый? а тартыл? ан к? десыйлар, кітаптар, суреттер? ойылды. Б? гінгі та? да м? ражай топтамасында Н? рсултан? біш? лы Назарбаевты? м? ра? атты? ?олжазбалары, бас? а материалдары, кино ж? не фотосурет ??жаттары, Елбасыны? наградаларыны? топтамасынан т? ратын 60 мы? нан астам бірлік са? талады. М? ражай м? ра? аттары т? уелсіз? аза? станны? ?алыптасу кезе? дерінен сыр шертеді ж? не елімізді? Т??? ыш Преидентіні? ?мірі ж? не? ызметі туралы ??гімелейді. ?аза? стан Республикасы Т??? ыш Президентіні? м? ражайы Астана? аласында орналас? ан

Елена Кротова

Музей Первого Президента РК расположен в давней Резиденции Главы государства. Составляющий целый комплекс несравненный по своему внутреннему убранству дом сохранен в прежнем виде. В начале в музее были выставлены подарки, книги, рисунки подаренные Президенту. В данное время в коллекции музея находятся рукописи, другие материалы, документы кино и фотографии Нурсултана Абишевича Назарбаева, сохранены более 60 тысяч единиц наград Президента. Архив музея рассказывает о стадиях становления независимого Казахстана и рассказывает о работе и жизни Первого Президента нашей страны. Музей Первого Президента Республики Казахстан расположен в городе Астана.