Максим Маляев

Помогите пожалуйста с письмом по английскому

Нужно написать письмо-жалобу на тему "не работающий мп3 плеер" 100 слов, если очень лень хотя бы по-русски напишите, заранее спасибо: 3

Денис Белоусов

hi. it's me again. you should remember me, cause i bought this mp3 player of yours. it was few days ago, i was so happy, i listened to my favorite music all week 24/7. but yesterday something horrible happened. this player just got broken all of a sudden. it just doesn't work the way it used to. i can't listen to my favorite music any more. i'm upset,shit in fact i'm terrified. how could it happened? you said everything will be just fine, i belived you. but nooo, you just fucked up everything. how could i belive you? what am i supposed to do now? where am i to go? you know what mister? i'm dissapointed in your service. now i'm gonna sue you till you will not have anything to give away. you ruined my life so i'm going to do the same with yours. every motherfucker in the world will know who you really are. so you will not be able to mess up people lifes like that any more. with love your ex- the most loyal customer.
p.s. have a nice day, asshole.