Рафаэль Губайдуллин

Запишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:

Запишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Ba>Ba(OH)2>Ba(NO3)2>BaCO3>BaCl2. Усі речовини назвіть.

Чи можлива реакція: Al2O3+Pb→… Відповідь поясніть.

. Розстав коефіцієнти у таких схемах хімічних реакцій:
Na2O + Н2O → NaOH
Сl2O7 + Н2O → НСlО4
N2O5 + H2O → HN03

Наталья

Ba+2H2O=Ba(OH)2+H2 барий гидроксид,
Ba(OH)2+2HNO3=Ba(NO3)2+2H2O барий гидроксид
Ba(NO3)2+Na2CO3=BaCO3+2NaNO3 барий карбонат
BaCO3+2HCl=BaCl2+H2O+CO2 барий хлорид

Al2O3+Pb> нет, невозможна такая реакция, плюмбум менее активный металл, чем алюминий, поэтому заместить его не может!

Na2O + Н2O > 2NaOH
Сl2O7 + Н2O >2 НСlО4
N2O5 + H2O > 2HN03