Валентинка

чому українське козацтво стало предметом гордості для українців?

чому українське козацтво стало предметом гордості для українців

Оксана Самойлова

ибо больше нечем гордится

Кэ
Кэт

Тому що вони боролися за свободу.
Микита Сологуб сказав, що нічим пишатися. Є чим! У нас багата українська культура. Де ви бачили ще такі гарні споруди, як в Україні? Де ви ще знайдете такого великого поета як Тарас Шевченко? Якщо нам пишатися нічим, то тоді чим можуть пишатися росіяни?