Ольга Боева

Кроссворд на украинском языке по теме туризм. Помогите, пожалуйста, с ответами на 8, 12, 2, 3, 6, 7, 11, 9.

По горизонталі:
1 - міцна округла палка з металевим наконечником та темляком, для самостраховки у пітних та гірських походах; 5 - підводний екотуризм, спрямований на пізнання біологічного різноманіття підводного світу, умов його існування та особливостей збереження; 8 - конкретно-науковий принцип, що обґрунтовує повагу та шанобливе ставлення до інтересів місцевих мешканців; 10 - підйом на гірську вершину із спортивною, науковою або іншою метою; 12 - загальнонауковий принцип, що дозволяє обгрунтувати взаємодію різноманітних факторів та чинників екологічного туризму, як причинно-наслідкові відносини та зв'язки, що відображають реальну дійсність; 13 - подорожі і спортивні походи на велосипедах; 15 - останній в туристській колоні; 16 - потрібні для розпалювання вогнища або примуса, можуть відсиріти.

По вертикалі:
2 - конкретно-науковий принцип, що є основою для гармонізації основних зв'язків в екотуристській системі; 3 - виникає при тривалому перебуванні на холоді особливо у вогку вітряну погоду; 4 - сніговий обвал; б - баптистський пастор організатор туризму; 7 - загальнонауковий принцип, що передбачає розгляд екологічного туризму як системи, яка має певну структуру, взаємозв'язки і відносини різних елементів; 11 - сезонний готель па плавучій основі; 9 - член контрольно-рятувальної служби або загону, що має спеціальну підготовку з організації та надання допомоги туристам та екскурсантам при надзвичайних пригодах па маршруті; 14 - вузький легкий запалублений човен без уключин, що використовується у водному туризмі.

Відповіді на 1. Трекінгова 4. Лавина 5. Фрідайвінг 10. Альпінізм 13. Велотуризм 14. Байдаркка 15. Замикаючий 16. Сіррники

Елена Сафарова

А вставить уже существующие ответы западло? Нам самим дорисовывать?)))))