Светлана Щевелёва

Шукаю, динамічну, епічну, драйвову, запальну музику. Пояснення нижче!

Шукаю музику, яку ставлять в фільмах на найепічніших битвах чи поєдинках. Схожу трохи на БИ-2 – Мяу кисс ми, БИ 2 – Счастье моё, где ты, Тартак – Я не хочу бути героєм України, Jinx – Blah blah blablah,
Arctic Monkeys – Cigarette Smoke, Emicida – Max Payne 3, These new puritans – We want war Assassins creed:brotherhood,
Overseer – Doomsday, Dope – Dirty World, Marilyn Manson – Doll-Dagga Buzz-Buzz Ziggety, Marilyn Manson – mOBSCENE, LISA – Crossing Field,
Гимн Казантипа – 2009, Антитіла – Бери своє, Пожиратель Душ - Soul Eater – Resonance, http://vk.com/search?c[q]=Skillet-Monster&c[section]=audio&c[performer]=1http://vk.com/audios171517024?q=monster,

Nickelback – This Mean War

. Не скажу, що вони ВСІ підходять під опис, але надіюсь ви мене зрозуміли.

Skillet-Monster – I Feel Like A Monster - це сприйняло за ссилку, яку повинні перевірити модератори.

Екатерина Полякова

Five Finger Death Punch – Hard To See
Hinder – Up All Night
Black Veil Brides – In The End
Papa Roach – Kick In The Teeth
3 Doors Down – Time Of My Life

а шо, росиською не шпрехаете?