Елена Сизинцева

Ребята, помогите пожалуйста, только без бреда

Установіть хронологічну послідовність подій;
1.укладення козацьким посольством Березневих статей з московським урядом;
2.підписання Білоцерківського мирного договору;
3. Збаразько-зборівська воєнна кампанія
4. Жовтоводська та Корсунська битви;
5. Жванецька облога.

Алена Лазарева

1648 р. – Жовтоводська, Корсунська та Пилявецька битви; 1649 р. – Зборівська битва. Укладення Зборівського договору; 1651 р. – Берестецька битва. Укладення Білоцерківського договору; 1652 р. – Батозька битва; 1654 р. – укладення українсько-російського договору.
діяльність Б. Хмельницького, відносини Гетьманщини з Польщею, Кримським ханством, Молдовою, Московією; умови мирних угод українців з польським урядом, українсько-російського договору 1654 р. ; зміни політичного та економічного становища українців.

Битва під Жванцем, Жванецька облога — облога українською армією на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким польських військ під Жванцем (тепер село Кам'янець-Подільського району Хмельницької області) під час національно-визвольної війни українського народу 1648-57 років.