Катя Соловова

Сколько соли нужно растворить в воде для получения 10 кг 5%-го раствора?

Скільки солі потрібно розчинити у воді для отримання 10 кг 5%-го розчину?
Помогите, можалуйста.

Игорь Арзамасцев

Зачем ты дублируешь вопросы по-украински? Это лишнее, ресурс русскоязычный.
10кг ---100%
х кг ---5%

х = 10*5/100=0,5кг

Это количество соли нужно растворить в 10-0,5=9,5 кг воды, т. е. 9,5л

Евгения Таранова

Скільки кілограмів води потрібно випарувати зі 100 кг 10%-го розчину солі, щоб одержати розчин з концентрацією 20%?