Анна Севастеева

допоможіть будь ласка!! ! дуже необхідно ) склади речення за поданою схемою: [ ] - [ ], (де).

Зинаида Новикова

Речення повинно бути твоїм власним (творчим), але хочу сказати що ти повинна написати зіставно-протиставне речення, де використовується тире. Наприклад, "Думав доля зустрінеться-спіткалося горе.. ".Тобто вони протилежні за змістом. А потім доповнити друге речення, яке після тире. Наприклад: "Думав доля зустрінеться - спіткалося горе, де була журба моя"(вже готова відповідь на твоє питання).

Sahib Abidov91

головой ударилась да?