Katrina

Хочу зняти дім в с. Дівички (Київської обл.); За яку суму приблизно можна це зробити? Або як дізнатися розцінки?

Марина Андреева

Наташа, ты на русскоязычном сайте. Во-первых, желательно общаться на русском, во-вторых, откуда россиянам знать, какие расценки на квартиры в Киеве?

Александра Тершинова

Самые дешевые на Майдане, где летают бутылки с коктейлем Молотова

Владимир Мудрик

Не розуміє української мови, будь ласка, запитувати по-російськи.