Ирина Тюляева

Запишіть молекулярне та йонне рівняння.

Запишіть молекулярне та йонне рівняння гідролізу солей: CrCl3, CaBr2, CuSO4, NaNO3

Валерия Чугунова

1) CrCl3 + H2O <=> CrOHCl2 + HCl . Cr(+3) + HOH <=>CrOH(+2) + H(+) .2) CaBr2 + H2O <=> CaOHBr + HBr . Ca(+2) + + HOH <=> CaOH(+) + H(+) . 3) 2CuSO4 + 2H2O <=> (CuOH)2SO4 + H2SO4 . Cu(+2) + HOH <=> CuOH(+) + H(+) . 4) NaNO3 - соль образована сильным основанием и сильной кислотой, не гидролизуется .