Надежда

География! Кто силен помогите...

1. Яка держава займає цілий материк і який материк не належить жодній державі?
2. Як на політичній карті зображують держави світу та їх столиці?
3. Які бувають населені пункти?
4. Скільки держав у світі?
5. Як вплинули природні особливості місцевості на формування расових ознак?
6. Визначте географічні координати столиць США, Китаю і Австралії.
7. Які причини збільшення кількості населення на Землі?
8. Які особливості відрізняють народи світу один від одного?

Виталий Титов

1. Австралия - целый материк, Антарктида не пренадлежит никому.

Дима Коломойцев

Мне кстати это тоже надо.

Кравченко

а я знаю