Ро
Роман

Ребята помогите решить задачу по "фінансовому аналізу"

Підприємство здійснило витрати на вдосконалення технології виробництва на суму 200 тис. грн. , що дало змогу одержати додатковий дохід за результатами першого року - 60 тис. грн. ; другого року - 100 тис. грн. ; третього року - 130 тис. грн.

Розрахувати, на скільки окупилися затрати підприємства при умові нарахування складних відсотків, якщо середньоринкова норма дохідності на вкладений капітал у ці роки склала 35 %.

Lestrigon Lestrigon

Решай сам, лентяй незалежный.