Евгения

ДОПОМОЖІТЬ З VISUAL FOXPRO!!!

В СЕРЕДОВИЩІ VISUAL FOXPRO ПОТРІБНО РЕАЛІЗУВАТИ НАСТУПНІ ЗАПИТИ:

Список творів, які є в двох і більше книгах.

Список всіх авторів, які писали свої книги в співавторстві.
ЯКИМ ЧИНОМ ЇХ МОЖНА ВИКОНАТИ.

Є НАСТУПНІ ТАБЛИЦІ З ВІДПОВІДНИМИ ПОЛЯМИ:

КНИГИ (КОД_КНИГИ, НАЗВА_КНИГИ, АВТОРИ, КІЛЬКІСТЬ СТОРІНОК, КІЛЬКІСТЬ ТВОРІВ)

ТВОРИ (КОД_КНИГИ, НАЗВА_ТВОРУ, АВТОР)

АВТОРИ (ПІБ_АВТОРА, НАЗВА_ТВОРУ, НАЗВА КНИГИ)

Андрей *****

select in combos, mark checkboxes, click buttons. visual will be visual!

Юра Григорьев

http://habrahabr.ru/company/hh/blog/156803/

Аж 6 мест в москве, где используется твой вижуал фокспро. От такого говна как фокспро все нормальные люди стараются избавляться, ибо язык мёртвый. Но, видимо, не хохлы, где вы видели нормальных людей среди хохлов?

Миша Гавриков

foxpro, разве он еще существует?
Он и на заре программирования был такой отстой...