Са
Сашенька

Допоможіть зробити практичну роботу з алгоритмізації!!!

Завдання: Натуральне число називається паліндромом, якщо його запис читається однаково з початку та з кінця (наприклад, 4884, 393, 1). Знайти всі числа, від 100 до 999.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ПРОТОКОЛІВ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ

Протоколи оформлюються на окремих форматних листках в порядку, що відповідає номерам лабораторних робіт та мають містити наступні відомості:

1. Назва лабораторної роботи.
2. Мета роботи.
3. Стислі теоретичні відомості по темі роботи.
4. Аналіз умови задачі.
1. Алгоритм розв'язання задачі.
2. Висновки по роботі.
3. Роздруковки програми та результатів її роботи.

Андрей Чижиков

あなたが理解できる言語? вот и нам так же не поняно что ты тут накалякал

Alexandr

браток ты не там задал свой вопрос
не там помощи ищещь тебе в
институт или аспирантуру
там помогут и много не возмут

Денчик

Паскаль
Бейсик
С+
Фортран
Дельфiни
Аксес
Excel
Аркуш у клiтинку

Вибери що потрiбно, або допиши свою програму.
P.S.
Дуже гарну відповідь написав Анд.
Не треба до чужого монастиря ходити зі своїм статутом.
Це дуже добре, що ти знаєш і поважаєш свою національну мову. Але тут російськомовний форум .
Або користуйся українськими сайтами або питання попередньо переводь за допомогою
перекладача, щоб усім було зрозуміло .

P.P.S.
Очень хороший пример написания вопроса если не знаешь русский.
И обрати внимание что у него ответов больше чем у тебя