Юрий Юрий

Допоможіть зробити задачу.

Газ, що одержали при нагріванні суміші хлориду амонію та хлориду калію масою 1805г з надлишком гідроксиду натрію, був поглинений розчином 294г сульфатної кислоти. Знайдіть масу солі, що утворилась.

Иришка Ласковая

Утвориться сіль сульфат амонію з Хлориду амонію. Рахуєш, що реагував весь (сірчана кислота) і знаходиш масу хлориду амонію через рівняння. Пишеш друге рівняння, знаходиш ню для цієї солі і рахуєш через нове рівняння скільки утворилося сульфату амонію.