Роман Постричев

Допоможіть вирішити задачу з цивільного права)

Іваков отримав у Департаменті
інтелектуальної власності Украї­ни патент
на винахід «Установка для виготовлення цукерок» . За його замовленням було виготовлено кілька таких
установок, які він продав ТОВ «Літо» .
Довідавшись, що ТОВ «Літо» отримує значний прибуток від використання установок, він заявив позов про
стягнення плати за кори­стування
винаходом.

Під час
відрядження до Росії Іваков виявив, що ТОВ «Зима» зай­мається виготовленням цих установок і
реалізацією їх на території Росії, України і Білорусі. Іваков звернувся до ТОВ «Зима» з вимогою припи­нити незаконні дії і відшкодувати
йому завдані збитки. Керівництво ТОВ «Зима» вважає, що виключні права Іванова не поширюються на територію Росії, тому вони можуть
вільно використовувати його ви­нахід,

Проаналізуйте
ситуацію. Які права має
патентовласник? Що таке
«вичерпання прав патентовласника» ? Чим відрізняється право на винахід від права
на матеріальний носій, у який втілено винахід?

Мы войдем в Москву и съедим ваших детей, если задачу не решите!

Мадина Мырзахметова

Решайте со своими бандерлогами! Фашисты!

Георгий Григорьев

убери на хер язык фашистских ублюдков с русскоязычных сайтов, мразь.

София Живилова

цукерки от "рошен"?