Сергей Артамонов

Допоможіть вирішити задачу з хімії.

В реакцію нейтралізації вступив Натрій Гідроксид масою 8 г. Обчисліть масу утвореного натрій карбону і об'єм води, що утворюється під час реакції.
2NaOH+H2CO3 - Na2CO3+2H2O

Мила Попова

ню гидроксида = 8 / 40(это мол. масса) =0,2
по уравнению реакции из 2 гидроксида образуется 1 карбонат
ню карбонат = 0,2 / 2 = 0,1
масса карбоната = ню карбоната * молярная масса его
масса воды = 0,1*2 * 18 = 3,6 г

Александр

Зачем тебе это? Вроде бы уже взрослая девочка, а все в школу играешь.
А если серьезно, то не помню как решается, ведь сколько лет прошло.

Рома Изотов

На пошиття 4 однакових суконь використали 12м ситцю а на пошиття 2 однакових сорочок 4м ситцю На скільки більше тканини використали на пошиття однієї сукні ніж на пошиття однієї сорочки