Марина Бухарова

Допоможіть вирішити задачу з фізики, плз

Визначте масу тіла підвішаного на пружині( жорстктість 40 Н/м) якщо після відхилення тіла від положення рівноваги воно здійснює 8 коливань за 12 с

Oygoy Hgo

Ответ. m=(k*(2*pi*T)^2);T=t/N; t=12; N=8; k=40;

Александр Некрасов

По довгому прямому провіднику тече струм, який створює на відстані 10 см магнітне поле з індукцією 8 мТл. Магнітна провідність середовища 1, 2. Визначити силу струму в провіднику і напруженість поля на відстані 30 см від нього