Игорь Малиновский

допоможіть вирішити задачки з фізики))) Чесно, я просто не розумію фізики, а мені дуже треба*

1. Дві кулі - перша масою 5 кг, друга - 2 кг, рухаються в одному і тому ж напрямку зі швидкостями 2м/с і 4м/с відповідно. З якою швидкістю вони будуть рухатись, коли друга куля наздожене першу і непружньо зіткнеться з нею? 2. Визначити потенціал гравітаційного поля Землі на висоті h=1600 км. Маса Землі М=5,9x10^(24) кг. Радіус Землі R=6400 км.

Firdavs Muhiddinov

1. Примени закон сохранения энергии
2. Используй формулу для гравитационного взаимодействия тел