Наталья Васильева

Поможіть вирішити задачу з фізики)

Визначити початкову фазу коливань здійснюється відповідно до закону косинуса, якщо максимальна швидкість дорівнює 16 см / с, період коливань складає 1,4 с, а зміщення точки від положення рівноваги в початковий момент часу складає 2,84 см.

Марина Рудакова

Если сможете перевести на литературный русский с вашего местечкового, то наверняка найдутся люди, что помогут.