Um
Umeedy

допоможіть... підкажіть будь ласка як вирішити ці задачі...чесно, для мене фізика дуже важка...

1. куля діаметром д=0,06 м і масою м=0,25 кг котиться без ковзання по горизонтальній площині з частотою обертання ню=4 об/с. визначити кінетичну енергію кулі. 2.визначити потужність фонтану води, якщо його висота 50 м, а середня витрата води 5000м^3/с.

Александр Карлин

Як я тебе розумiю… для мене фiзика теж важка. Тiльки тут майже всi россiяни i не розумiють украiнську мову.