Кристиночка

допоможіть вирішити задачу дуже треба

Молоко при переробці дає шосту частину вершків (по масі).
Вершки при переробці дають четверту частину масла (по масі). Яку загальну масу масла (в грамах) можна отримати з молока, яке надоїли з 1 березня по 31 травня від двох корів? Перша корова щодня дає 8л молока, а друга – 10л. Маса 1л молока становить 1,03кг.

Иван Михайлович

ща только язык выучу! хотя нах мне это надо! сама учи

Марина Рубцова

Всего молока 92дня*(8+10)*1,03=1706 кг - за весь период
Масла: 1706 /6 /4 = 71,07 кг = 71070 г - ответ

Lika Len

Задача для детей.. . Не охота дни считать за 3 месяца.

Вряд-Ли Это-Я

Ага
(((("1корова" + "2корова")* "маса молока" * "кількість днів з 1 березня по 31 травня")/шість) /чотири) *1000