Татьяна Жукова

допоможіть вирішити задачу

На
будівництво житла фізична особа отримало кредитні кошти у одного з банків. За
кредитним договором платежі вираховувались за класичною схемою. В зв’язку з
отриманням спадщини особа отримала можливість достроково погасити кредит. Але
після звернення в банк особа отримала відповідь, що вона не має права
достроково розрахуватись за цим договором, оскільки заборона на це прописана в
договорі.

Чи
правомірна відповідь банку у цьому випадку? Чи правомірна відповідь банку у
випадку якщо платежі вираховуються за ануїтетом?

Mihal

▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✔ Проверенный КИВИ-Умножитель киви50.рф! Вклад от 10 рублей +50% прибыли за 24 часа!
✔ Реферальная программа!
✔ Профессиональная команда!
✔ Защита от ДДОС и поддержка 24/7 онлайн!
✔ Живые отзывы! Группа в ВК!
✔ Регистрируйся по рефералке!
● Ссылка: киви50.рф
▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬