Natali Petrenko

Допоможіть вирішити географічну задачу на розрахунок кількості населення...

розрахувати кількість населення країни якщо відомо що рік тому в ній проживало 40 міліонів жителів, коефіцієнт народжуваності становив 11‰, коефіцієнт смертності 8‰, річна кількість емігрантів 320 тисяч осіб, імігрантів 120 тисяч осіб

рассчитать количество населения страны если известно что год назад в ней проживало 40 миллионов жителей, коэффициент рождаемости составлял 11 ‰ , коэффициент смертности 8 ‰ , годовое количество эмигрантов 320000 человек, иммигрантов 120 тысяч человек

Нуридин Нурлаев

Пиши на русском языке.