Дмитрий Ставцев

Працюю вчителем музики з повним тижневим навантаженням. При ознайомлення з попереднім тижневим навантаженням на

Працюю вчителем музики з повним тижневим навантаженням. При ознайомлення з попереднім тижневим навантаженням на наступний навчальний рік директор прочитала - 12 годин в 5-8 класах.

1. Чи зобов'язаний директор при оголошення попереднього тижневого навантаження зачитувати меншу від ставки кількість годин?

2. Не погодившись з таким розподілом, чи маю право вимагати переросподілу годин? Якщо так, то яким чином це має відбуватися?

Иван Цибров

працюешь. . это хорошо.
часов не хватает на ставку- повсеместная проблема учителей пения.. .

больше ничего понять не удалось-

извини. брат.

сайт-то русский.

так и пиши по-русски

или займись созданием аналога на украинском...