Nastya

1Чи були правомірні дії посадової особи що до не прийнятя скарги Чому 2кваліфікація складу злочину

громадянин А було притягнуто до адмін відповыдальності за дрібне хуліганство після розгляду справи і винесиня рішеня постанову про притягниння до адмін відповідальності було передано до виконання А звернувся зі скаргою на постанову через 2 тижня після її прийнятя в прийняті скарги йому відмовили

1Чи були правомірні дії посадової особи що до не прийнятя скарги Чому

2кваліфікація складу злочину

Лена Мишукова

ну и норм что еще? все через жопу