Алена Киевская

За фактом ДТП 22 вересня було порушено кримінальну справу. У процесі розслідування визнано, що водій скоїв не злочин, а

За фактом ДТП 22 вересня було порушено кримінальну справу. У процесі розслідування визнано, що водій скоїв не злочин, а дміністративне правопорушення. 20 листопада справу припинили, а матеріали переслали в ДАІ для вирішення питання про притягнення водія до адміністративної відповідальності. У ДАІ матеріали надійшли 2 грудня.
Чи можна накласти адміністративне стягнення на водія?

Анастасия Понявина

Ничё что по литовски?

Aš atėjau namo kažkur tarp 12 ir valandos nakties. Ranka-maišelį su Noutom, maišelį su kamera ir lęšių kišenes raktus nuo buto ir automobilio raktas. Teko veranda. Sėdėti. Jie gėrimo, rūkymo, lapočat savo kalba. 2 vaikinai ir mergina. "Mūsų užsieniečių! Praeiti ir Pastaba: Nerūkyti, ant viršutinio laiptinės grindys kvėpuoti. "ir toli eisim...

Алёна

А там не було визнано щоб хохлы не шастали де их не чекают?