Александр Аксёнов

Посоветуйте песни медленные, "сильные",депрессивные

Наподобие Guns n Roses - This i Love, Evanescence - Lost in Paradise/ My Heart is broken, Skillet - Whispers in the dark,Cinema Bizzare - My Obsession,Entwine - Closer(My Love) и т. п. Надеюсь вы поняли какой тип песен я ищу..

Настенька Стервочка

Axel Rudi Pell - Broken heart
Accept - Can't stand the night
Delain - See me in shadow
3 Doors Down - Here Without You
Avril Lavigne - When You're Gone
и др

Елена К

Diamanda Galas - Gloomy Sunday

Сергей Семенков

попробуй project no autotune

Александр Кравцов

led zeppelin – stairway to heaven

Оксаночка Анпилогова

мммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм НАПЕВАЙ