Олячк@ Рыжов@

Визначити кореспонденцію рахунків.

Господарські операціїДебет Кредит

Перерахування з поточного, спеціального реєстраційного рахунків для обліку коштів, отриманих як плата за послуги спеціальним виконавцям, залученим для виконання окремих науково-дослідних і конструкторських робіт за договорами

Перераховані кошти для проведення операцій з централізованих закупівель матеріальних цінностей за власними надходженнями установою-замовником установі-закупнику, коли остання є госпрозрахунковою установою

Отримані установою-замовником виробничі запаси, матеріали, продукти харчування, медикаменти та інші запаси від установи-закупника за операціями з централізованого постачання

Алексей Абакумов

Хочешь получить ответ? Пиши по русски.