Светлана Иванова

Визначити індукцію магнітного поля

Прямий провідник завдовжки 35 см перетинає однорідне магнітне поле зу швидкістю 6,0 м/с перпердикулярно до лінії магнітної індукції. Сам провідник також перпендикулярний лініям індукції. визначити індукцію магнітного поля, якщо між кінцями провідника виникає різниця потенціалів 21 мВ.

Анастасия Вазирова

Если правильно перевел то B=U/L*V U=21*10^-3,L=0,35

Наталья Цой

Прямий провідник завдовжки 35 см перетинає однорідне магнітне поле зу швидкістю 6,0 м/с перпердикулярно до лінії магнітної індукції. Сам провідник також перпендикулярний лініям індукції. визначити індукцію магнітного поля, якщо між кінцями провідника виникає різниця потенціалів 12 мВ.