Игорь

У мене немає приписного який потрібен при вступі в внз

Немає приписного ...я ходив в прийомну комісію мені сказали що без нього в мене не приймуть заяву на вступ
В військоматі мені сказали що зможуть зробити його в жовтні (сказали наступна комісія буде тількі в жовтні),так довго ждати я не можу.

Можу я донести документ після того як його отримаю або подати заяву без приписного.

Порадьте що робити

Ол
Ольга

русский учим, раз на русском сайте пишем

Elzar

Игнорить такие вопросы может тогда отпадет желание провоцировать хохляцкой мовой