Нина Серебренникова

сколько стоит услуга лайф шалений мiсяць?

Андрей Галкин

:-))) Ссылка не вставляется... Послуга "Шалений місяць"кономте 10 грн –
сплачуйте денну плату тарифного плану одразу за 30 днів! Гарантовано отримуйте безліміт на номери life:), 1200 MБ Інтернету та
1200 SMS по Україні на 30 днів.
Після сплати 35 грн ви протягом 30 днів будете автоматично отримувати денний пакет тарифного плану (безліміт на life:), 40 SMS по всій Україні та 40 МБ Інтернету) без стягнення денної плати.
35 грн/ 30 днів