Наталья Архарова

помогите найти сочинение на тему ( какая музыка тебе нравится ) на английском

180 слов

Мария Руденко

.i cant live without music..music means for me everything ...even i can live some days without drink and eating but i cant live without music ...approximately i love all kind of musics ,,,it is as water as meal for me ...music is as cure when i getting ill it has power to cure me ...that is real when i depressing musics helps me to heal..i listen music from wake up till sleep even when i sleeping ...i m like this since childhood...i think i m insane about this topic ...tks for your great topic ..