Антон Юмаев

написати твір на тему"Моя стихія-пісня, що від неї серцю тісно"

Ди
Димас

Музика є однією з найважливіших частин нашого життя. З музикою ми стикаємося всюди: в кіно, в театрі, на концертах, по телебаченню, у повсякденному житті. У фільмах музика відводиться на другий план, але без неї неможливо було б створити необхідну атмосферу. Я дуже люблю слухати музику різних жанрів. Поважаю класичну музику - вона дуже заспокоює.