Анна Зверева

вірний друг - друге серце. твір )

Ди
Димас

Знаєте кажуть покажи мені хто твій друг і я скажу хто ти. І цей вираз дійсно є правдивим. Ми вибираємо собі друзів саме під свій характер, саме під свої погляди і інтереси. Друг-це людина, яка завжди тебе підтримає у будь-якій ситуації,буде с тобою до кінця. Саме тому ця людина так глибоко посиляеться у нашому серці і вже через деякий час ми не можемо уявити життя без нього. Тепер ти і твій друг живете вашими загальними проблемами, мріям. Ви стаєте, як одне ціле і тепер у вас одне серце на двох. Ви є одне ціле і ніщо на світі не може вас змусити відмовитись від свого друга.

Алексей Тарасов

Знаєте кажуть покажи мені хто твій друг і я скажу хто ти. І цей вираз дійсно є правдивим. Ми вибираємо собі друзів саме під свій характер, саме під свої погляди і інтереси. Друг-це людина, яка завжди тебе підтримає у будь-якій ситуації,буде с тобою до кінця. Саме тому ця людина так глибоко посиляеться у нашому серці і вже через деякий час ми не можемо уявити життя без нього. Тепер ти і твій друг живете вашими загальними проблемами, мріям. Ви стаєте, як одне ціле і тепер у вас одне серце на двох. Ви є одне ціле і ніщо на світі не може вас змусити відмовитись від свого друга.