Светлана Корнишова

історичне минуле українського народу і його роль у формувані підростаючого покоління пп

Дарина Гаденова

та якэ там формування, колы до влады прыйшлы пройдысвиты, спаплюжилы историю выгадавши якыхось прымарных "хэроив" яки на справди булы вбывцямы та боягузамы и тэпэр маемо тупэ пидростаючэ поколиння, якэ за гроши пидпалюе автомобильни колэса пид вэрховною радою, бо на инше нэ здатни розумом

Алексей Бойко

Historia est magistra vitae.

Александр Анисенков

Пошли по стопам Иуды и выросло новэ поколина.

Сергей Сазонов

к предыдущему ответу - "по колина". Так правильнее.