Гу
Гульназ

вирішайте задачу, пж. срочно

У людини нормальна пігментація шкіри (С домінує над альбінізмом с) наявність ластовиння Р над його відсутністю Р. Визначити фенотип людини з СсРр, ссРр, ССрр, ссРр. Яка ймовірність народження альбінозу без ластовиння, якщо батьки обоє дигетеро зиготи.

На
Наталья

Это просто возмутительно! Что этот хохлячий бред делает на русскоязычном сайте? Я подам на вас жалобу в следственный комитет. Пусть следователи вами занимаются и потом суд решает, как вас наказать