Анна Можаева

помогите написать сочинение по английскому языку . тема внутри

International tourism has grown a lot in recent years, with more and more people travelling to other countries. However, some people say that this has disadvantages as well as advantages.
What can you say for and against the growth in international tourism?

200 слов