Виктор Пришутов

До якої години можна сидіти в центрі міста особі якій 17 років.

В мене така ситуація, сьогодні сиділи з друзями в центрі міста, і підійшли міліціонери, година була 22:07,сказали що неможна після 10тої гуляти, але при тому непредставились, я сказав "відколи то до 10,було все до 11,де таке пише? " мені відповіли "почитаєте",позаписували Імя Прізвище По батькові,та імей телефонів, чи дозволено це? І наскільки я знаю вони повинні представитись.

Мені 17,друзям двом було 15,двом 16.

Елена Прекрасная

сиди хоть сутками ты же не в луганске каком-нибудь