Сергей Смагин

Які категорії мігрантів можна вважати екологічними біженцями?

Kuzj

Категорії мігрантів, які змушені залишити своє традиційне місце проживання через помітне погіршення навколишнього середовища (землетруси, катастрофи, смерчі ...) , вважаються екологічними біженцями. Термін екологічні біженці був запропонований в листопаді 2005 року університетом ООН у зв'язку із збільшенням кількості екологічних біженців.