Анатолий Прокофьев

Які частинки переважають у космічних променях?

На
Настя

земляк ?

Виктория

Очень даже хорошо переважають, только неизвестно, что это такое...

Юрий Якушев

Косми́ческие лучи́ — элементарные частицы и ядра атомов, движущиеся с высокими энергиями в космическом пространстве.

Владимир Вершинин

Космічні промені — потік часток високої енергії, переважно ПРОТОНІВ, що приходять на Землю зі світового простору (первинне випромінювання) , а також народжене ними в атмосфері Землі в результаті взаємодії з атомними ядрами вторинне випромінювання, в якому зустрічаються практично всі відомі елементарні частки.