Вряд-Ли Это-Я

Задача по екологічному. Допоможіть!!!

З метою уточнити кількісний склад тваринного світу в південній частині степового заповідника працівники державного управління екологічної безпеки області використали швидкохідні сучасні спортивні автомобілі.

Використання цих технічних автотранспортних засобів призвело до порушення режиму мешкання тварин, а від надмірного гоніння тварин по степу 23 особини загинуло.

Дирекція заповідника звернулася до держуправління екологічної безпеки області з проханням виділити 170 тис. гривень з позабюджетних коштів для покриття заподіяних заповіднику збитків.

Начальник управління в своїй відповіді пояснив, що витрачання позабюджетних коштів на вказані цілі не передбачено, а тому рекомендував дирекції заповідника списати ці втрати як на проведення планових відстрілів тварин у наукових цілях.

Дирекція заповідника звернулася з позовом до суду про відшкодування заподіяних збитків працівниками державного управління екологічної безпеки.

1. Визначити коло суспільних відносин.

2. Охарактеризувати порядок ведення кадастру тваринного світу.

3. Хто і за що повинен нести відповідальність в цій ситуації

4. Вирішити справу.

Па
Павел

Вирішити справу....