Ма
Мария

Вища та прикладна математика, задача допоможіть

У відділі працюють 16 чоловіків і 5 жінки. Для поїздки у відрядження відібрані 6 чоловік. Знайти ймовірність, що серед відібраних осіб виявляться 2 жінки.

Екатерина Закружная

Решение аналогичной задачи разобрано, например, в "Руководстве к решению задач по теории вероятностей и математической статистике" В. Е. Гмурмана (задача 17 в издании 1979 года)